Fundacja Dalmatyńczyki W Potrzebie
Forum psiaków potrzebuj±cych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomo¶ć
Magdalena
Administrator

Doł±czył: 25 Sty 2016
Posty: 28
Wysłany: 2016-01-31, 23:02     

NINIEJSZY REGULAMIN OBOWIˇ„ZUJE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓ“W FORUM

REJESTRACJA I KONTO

1. Osob±… zwan± dalej "Użytkownikiem" jest każdy zarejestrowany na forum, równocze¶›nie akceptuj±…cym regulamin i zobowi±zany do przestrzegania go.

2. Użytkownik ma prawo posiadać‡ tylko jedno konto w serwisie zaakceptowane przez Administratora.

3. Konto użytkownika zostanie usunięte, jeżeli nie zaloguje się™ on w przeci±…gu 3 miesięcy od daty rejestracji.

4. Konto użytkownika może również zostać‡ usunię™te na wł‚asn±… pro¶bę™ do Administratora, bez podania powodu.

5. Administrator ma prawo usun±ć‡ użytkownika, który nie stosuje się™ do zasad przyję™tych w niniejszym regulaminie oraz zbanować go lub dać ostrzeżenie.

6. Każdy z użytkowników forum musi zapoznać‡ się™ i przestrzegania‡ Regulaminu Forum. Nie zapoznanie się™ z zasadami panuj±…cymi na forum nie usprawiedliwia z ich nieprzestrzegania.

7. Każdy nowy użytkownik ma obowi±…zek przedstawić‡ się™ w dziale "Przedstaw się"™.

ZASADY OGÓ“LNE

1. Zabrania się™ wszczynania kłótni oraz obrażania innych użytkowników. Za irytowanie innych z premedytacj±… bę™d±… grozić‡ kary. Ponadto każde zauważone, zgł‚oszone obecno¶›ci kłótni, bę™d± usuwane bez ostrzeżenia, a osoby bior±…ce czynny udział‚ w kłótni, będ±… karane tzw. banem na czas nieokre¶›lony z forum.

2. Toleruj i szanuj, pogl±…dy innego użytkownika. Nie wolno na¶›miewać‡ się™ z przekonań i uczuć‡ innych osób, je¶›li ich my¶›li nie pokrywaj±… się™ z naszymi, można próbować‡ przekonać ich do swoich racji, ale nigdy nie wolno obrazić‡ czy też kl±…ć. Każdy ma prawo do posiadania wł‚asnego zdania na dany temat.

3. Na forum obowi±…zuje kultura, dlatego też nie używamy przekleń„stw i słów uznawanych za niecenzuralne. Ponadto jest kategoryczny zakaz rozpowszechniania pornografii, tre¶›ci wulgarnych oraz reklamowania for bez uprzedniego poinformowania o tym administracji.

4. Podwójne lub zbę™dne posty, nic nie wnosz±…ce do dyskusji, bę™d±… usuwane. Uprasza się™ o pisanie z sensem i na temat. Mile widziana poprawno¶ć‡ ję™zykowa, używanie polskich znaków oraz logiczne i zrozumiał‚e posty. Proszę™ pamię™tać‡, że forum jest publiczne, nie piszesz dla siebie tylko dla ogół‚u, wię™c pisz to tak, by inni mogli Cię™ zrozumieć.

5. Na forum jest zakaz spamowania oraz offtopowania. Rozpoczynanie b±…dż kontynuowanie tego typu procesów nie będzie akceptowane przez wł‚adzę™, bynajmniej - będzie tępione.

6. Kopiowanie i rozpowszechnianie tre¶›ci znajduj±…cych się na forum, a nie będ±…cych wypowiedziami wł‚asnymi, jest zabronione. Posty s±… utworami podlegaj±…cymi ochronie. Zastrzegamy sobie prawo do kopiowania, cytowania wypowiedzi oraz zdjęć‡ na inne fora, zgodnie z art. 1 ust. 1§ (Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631). Zamieszczone tre¶›ci oraz zdję™cia mog±… zostać‡ użyte jedynie do form promuj±cych adopcje oraz bezdomne zwierzę™ta!

7. Korzystanie z forum jest cał‚kowicie bezpłatne i sł‚uży do prowadzenia dyskusji, wymiany pogl±dów i opinii, udzielaniu informacji na temat zwierz±…t oraz ogólnej pomocy zwierzę™tom.

8. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemy¶lenia wył±…cznie na wł‚asn±… odpowiedzialno¶ć‡.

9. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum tre¶ci naruszaj±…cych obowi±…zuj±…ce prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawieraj±…cych tre¶›ci naruszaj±ce prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminuj±…ce płe‡ć, ras±™, narodowo¶ć‡, język czy religię™ oraz nawołuj±…ce do przemocy, a także tre¶›ci o charakterze reklamowym.

POSTY I TEMATY

W±tki w działach - Pies szuka Pana, Psy w schroniskach, Psy osób prywatnych i innych fundacji - zakł‚adane s± wył±…cznie przez Administratorów i Moderatorów forum.
Informację o psach proszę™ najpierw przesył‚ać‡ na mail: fundacjadalmatynczyki@o2.pl

1. Nazwa tematu powinna ¶wiadczyć‡ o jego zawarto¶›ci. Inaczej będ±… one edytowane przez Administrację,™ ewentualnie usuwane, jeĽeli dany temat będzie niezgodny z regulaminem.

2. Posty pozbawione tre¶›ci merytorycznej, o charakterze prowokacyjnym, napisane w celu wywołania kłótni lub wzajemnej wrogo¶›ci w¶ród forumowiczów bę™d±… kasowane.

3. Posty zawieraj±…ce pomówienia, niesł‚uszne i nieoparte o fakty zarzuty szkodz±…ce opinii forum i dział‚alno¶›ci fundacji oraz tre¶›ci nie dotycz±…ce odpowiedniego postu bę™d±… niezwł‚ocznie usuwane.

4. Zabrania się™ umieszczania w podpisach tekstów obrażaj±…cych innych, które mog±… być‡ tematem dyskusji i niepotrzebnych sporów.‡

5. Administrator forum ma prawo usun±ć‡ cał‚o¶ć‡ lub czę¶ć‡ wpisów łami±…cych ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwo¶ć‡ uczestnictwa w dyskusjach na forum.

6. Je¶›li Administrator uzna post za nabijanie lub bę™dzie on zbędny zostanie skasowany bez ostrzeżenia.

7. Tematy przesuwa, usuwa, dzieli i blokuje Administrator. Pro¶›ba™ o przywrócenie lub odblokowanie tematu należy kierować poprzez PW do Administratora lub Moderatora.

8. Prywatne sprawy zał‚atwia się poprzez wiadomo¶ć‡ prywatn±… (PW), posty nietematyczne lub odbiegaj±ce znacznie od tematu zostaj±… usunięte.

9. Posty za›¶miecaj±ce w±tek psa do adopcji, które nie wnosz± żadnej informacji na temat psa bę™d±… usuwane przez Administratora. Do dyskusji ogólnych przeznaczony jest dział Offtop.

ADMINISTRACJA

1. Administrator ma prawo zmienić‡ regulamin.

2. Administrator wyznacza Moderatorów oraz nadzoruje działalno¶ć‡ Forum, jest również odpowiedzialny za ł‚ad i porz±…dek na forum.

3. Wszelkie uwagi dotycz±…ce Użytkowników b±dĽ forum kierowane s± do Administratora poprzez PW (Prywatna Wiadom¶ć‡).

4. Użytkownik ma prawo złożyć‡ skargę™ na Moderatora b±dĽ Administratora poprzez PW do Administratora.

5. O blokowaniu, usuwaniu i ostrzeżeniach Użytkownika decyduje Administrator.

6. Administrator nie ponosi odpowiedzialno¶›ci za zamieszczane na forum posty.Regulamin został‚ stworzony przez: Tamriel; na potrzeby forum fundacji "Dalmatyń„czyki w Potrzebie". Autor zastrzega sobie wszelkie prawa do rozpowszechniania, kopiowania, zmieniania powyższego tekstu i używania go na potrzeby inne; bez pisemnej zgody autora.
 
     


Wysłany: 2016-05-01, 22:54   

Oczekuje na akceptację
 
 


Wysłany: 2017-04-21, 14:01   

Oczekuje na akceptację
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedĽ
Użytkownik: 


Wyga¶nie za Dni
 
 
 
 
 
 
 

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,065 sekundy. Zapytań do SQL: 9